ciekawe czy jest jakies ziarenko prawdy w tym artykule a propo
Iwana Bandalowskiego z Bułgarii...
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...i-na-reymonta/
Uwaga ogloszenie: Jeśli mieszkasz w okolicach Warszawy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwagę
Śląsk - Wisla - Lechia
Braci się nie traci!
edit by Jaroo1