Reksio33 napisał(a):

Daj Ty sobie spokój z naciąganiem ludzi na to by płacić przekrętom.Ciebie nie podejrzewam o machlojki ale po co w ten syf wciągać innych - chcesz to płać.
Tak sobie z ciekawości dodałem do ulubionych tego bloga co koleś jechał ł ze stawkami typu 5 kuponów po 1000 zeta...żarło mu żarło aż w końcu zdechło i to w wielkim stylu.