Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7414
Stary 06.06.2010, 02:15
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Zrzuca się ktoś na typy stąd http://tylko-insidery-kris.blogspot.com/ ?

PW jakby co.
Daj Ty sobie spokój z naciąganiem ludzi na to by płacić przekrętom.Ciebie nie podejrzewam o machlojki ale po co w ten syf wciągać innych - chcesz to płać.
Tak sobie z ciekawości dodałem do ulubionych tego bloga co koleś jechał ł ze stawkami typu 5 kuponów po 1000 zeta...żarło mu żarło aż w końcu zdechło i to w wielkim stylu.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując