Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10203
Stary 06.06.2010, 01:15
Ja tam apokaliptycznych wizji nie chcę przedstawiać ale wygląda to tragicznie.Lipiec to to taki sam plan jak 2tys km autostrad na Euro...sierpień, wrzesień - może ale tylko na totalnej prowizorce.Tyle że ktoś to będzie musiał odebrać i nie zdziwił bym się gdyby ilość niedoróbek dała + przynajmniej 1 miesiąc.

Podsumowując to wszystko...Człowiek żyje w tym kraju w cholerę lat więc nic go nie zdziwi ale ja osobiście takiej chujni to się nie spodziewałem.Najgorsze jest to że jak patrzysz na innych, to tam jakoś można.U nas jeden wielki burdel + co jakiś njusy które psują i tak (łagodnie pisząc) estetykę nie najwyższych lotów, naszego stadionu.

Ja wiem że te barierki to najmniejszy z problemów ale są one po prostu ochydne.
Jak Radny Olszówka miałby możliwość to ja z chęcią bym się dowiedział czy nasz wielki architekt, którego powinniśmy ukamieniować - w ogóle w swoim projekcie od razu przewidział te tony żelastwa - czy też to tak wyszło 'przez przypadek'...bo okazało się że te stopnie są o 1 cm za wysokie a on w ogóle o tym wcześniej nie pomyślał.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując