|
Ze swojej strony nic więcej nie powiem oprócz tego, że moim zdaniem zagospodarowanie i inwestycja w sektor D to naprawde bardzo ciężkie zadanie. Począwszy od tego, że nie ma i nie będzie tam szczególnie dużo miejsca na catering i inną komercję a skończywszy na tym, że na dzisiaj trybuna jest praktycznie pusta pod spodem (co może się oczywiście zmienić).
|