|
Jak na początku myślałem że a rezerwy Barcy to rezerwy może się uda go ściągnąć czy coś ale jak zobaczyłem bramki i styl to twierdze powodzenia jak by się go udało ściągnąć to byłby wielki sukces po prostu transakcyjny ale nie widzę szans on za dobry żeby iść do naszej buraczanej ligi w dodatku nasz klimat raczej nie zachęca w porównaniu do Katalonii.
|