Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10195
Stary 05.06.2010, 22:34
Cytat:
Powiem tak: najważniejsze, żeby miasto rzeczywiście oddało tą trybunę tak, żeby dało się tam wejść od pierwszego meczu w lipcu.
To jest raczej nie realne, chyba że w opcji przygotowania jedynie dojścia przez trybunę do klatek schodowych i z klatek na trybunę, przy czym równocześnie będą się toczyć niezbędne prace żelbetowe, murarskie itd. Do zrobienia jest mnóstwo rzeczy.
Odpowiedz cytując