rav napisał(a):

Zlecone mówisz... no to się wreszcie w odpowiedzi na interpelacje czymś pochwalą.
Resztę trybuny = mówisz o zagospodarowaniu zaplecza, np. na pub, si?
|
Mam na myśli zagospodarowanie trybuny czyli kiełbaska piwko fajna muza i dochodzik dla klubu .Kto to bedzie dokładnie dowiemy sie nie długo być moze "U Wislakow" ja jestem za