Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10194
Stary 05.06.2010, 22:33
rav napisał(a):Wyświetl post
Zlecone mówisz... no to się wreszcie w odpowiedzi na interpelacje czymś pochwalą.

Resztę trybuny = mówisz o zagospodarowaniu zaplecza, np. na pub, si?
Mam na myśli zagospodarowanie trybuny czyli kiełbaska piwko fajna muza i dochodzik dla klubu .Kto to bedzie dokładnie dowiemy sie nie długo być moze "U Wislakow" ja jestem za
Odpowiedz cytując