Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10188
Stary 05.06.2010, 22:12
rav napisał(a):Wyświetl post
Że to SKWK ma sobie zarządzać D (utrzymywać porządek wśród ludzi w taki sposób jaki chce, organizować catering) to pomysł dość stary - miło, że nowy prezes, z tego co piszesz, ma kontynuować ten kierunek.

Ale chyba nie wpadli z miastem przypadkiem na to, żeby to SKWK sobie samo klatki schodowe zbudowało...? :]


nie siej psychozy, pisząc takie pierdoły.
Klatki i wc zrobi miasto co zostało juz zlecone .Maci0sowi chodziło o reszte trybuny
Odpowiedz cytując