rav napisał(a):

Że to SKWK ma sobie zarządzać D (utrzymywać porządek wśród ludzi w taki sposób jaki chce, organizować catering) to pomysł dość stary - miło, że nowy prezes, z tego co piszesz, ma kontynuować ten kierunek.
Ale chyba nie wpadli z miastem przypadkiem na to, żeby to SKWK sobie samo klatki schodowe zbudowało...? :]
nie siej psychozy, pisząc takie pierdoły.
|
Klatki i wc zrobi miasto co zostało juz zlecone .Maci0sowi chodziło o reszte trybuny