Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10186
Stary 05.06.2010, 22:07
Że to SKWK ma sobie zarządzać D (utrzymywać porządek wśród ludzi w taki sposób jaki chce, organizować catering) to pomysł dość stary - miło, że nowy prezes, z tego co piszesz, ma kontynuować ten kierunek.

Ale chyba nie wpadli z miastem przypadkiem na to, żeby to SKWK sobie samo klatki schodowe zbudowało...? :]

maci0s napisał(a):Wyświetl post
przez tą organizacje o której nie wolno tu pisac...
nie siej psychozy, pisząc takie pierdoły.
Odpowiedz cytując