snyrting napisał(a):

WalkerLuke, kur*a po trzech latach? To ile mu trzeba dać?
Od kiedy przyszedł do Wisły, to cały czas jest grupa kibiców (długo się sam do niej zaliczałem) uważa, że Jirsak to świetny rozgrywający, który tylko czeka żeby zacząć grać na światowym poziomie. Po tym jak odszedł Skorża a Czech nie sprawdził się pod wodzą nowego trenera jestem już niemal pewien, że ten chłopak możę i w piłkę grać potrafi, ale na pewno nie zacznie tego robićw Wiśle.
Przykre, ale niestety Jirsak zapisze się w annałach naszego klubu jako jeden z najgorszych transferów w historii.
|
Po pierwsze pomyliliście chłopaki tematy, a po drugie Jirsak nie zasługuje na tytuł beznadziejnego transferu Wisły. Kolejka przed nim jest ogromna do tego tytułu. Powiem więcej, jako że my tych gotówkowych transferów bardzo mało robimy to jest w czołówce najlepszych transferów ostatnich lat.