|
Problem z transferem Czecha od samego początku nie podobał się wielu - znającym się co nieco na futbolu - oglądany może dwa razy przez wysłanników Wisły vide Junco był polecany do klubu jako defensywny pomocnik bo na tej pozycji w Teplicach najczęściej grywał a to Bednarz przedstawił nam go jako ofensywnego pomocnika - tylko że statystyki jakoś tego nie potwierdzały - dwa w tamtym czasie był najgorzej ocenianym pomocnikiem swojego klubu (zbierał najniższe noty) - oczywistą nieprawdą jest że przyszedł do nas za 700 tys euro ta kwota była dużo niższa ok 450 tys euro płacone w trzech transzach....
|