WalkerLukeTS napisał(a):

|
Może nie sa pewniakami, ale coś sobą reprezentują i walczą o ten skład, podnoszą poziom przez rywalizację. Uważam, że to trafione transfery. Jednak Jirsak przyszedl 3 lata temu, Kirm rok.
|
Wisla z 11 Jirsakami walczyla by o utrzymanie a dla Ciebie to dobrzy pilkarze, ktorzy podnosza rywalizacje... O ile 400k za Kirma jeszcze ujdzie, przynajmniej cos soba w reprze prezentuja i jest szansa na sprzedaz z zyskiem, o tyle Jirsak to jeden z najwiekszych niewypalow transferowych Wisly. Gdyby przyszedl za darmo to OK, fajne uzupelnienie skladu, ale za taka forse to porazka. Juz wole darmowych pilkarzy niz kolejne stracone pieniadze na takie "gwiazdy".
Edit. Ja sie przez 3 lata łudziłem, ze Jirsak jeszcze nie pokazal wszystkiego, ale niestety na daremno. On wcale nie gral malo, Moze nie byl podstawowym pilkarzem, ale ma juz ponad 100 meczów w Wisle. Dostawal szanse i u Skorzy, i u Kaspra. I jakos malo z tego wyniklo. Moze i potrafi zagrac i rozegrac, ale najwyzej na poziomie Poloni Bytom. Wisly nie stac zeby sciagac uzupelnienia skladu za 700k euro. To moga robic kluby niemieckie, wloskie czy francuskie. Stilic, Kriviec, Iwanski kosztowali mniej, a sa o wiele bardziej pozyteczni niz nasz Czech. Jezeli pojawilaby sie mozliwosc odzyskania pewnej kwoty za niego to sprzedac jak najszybciej. Issa Ba czy Maczynski nie prezentowali sie gorzej. A Diaz, mimo, ze defensywny, w ataku stwarzal wiecej sytuacji niz Tomek. Fajny z niego chlopak, ale zdecydowanie nie ten rozmiar kapelusza.