brylant17 napisał(a):

|
Szukam napastnika bramkostrzelnego do Wisełki tak do 15 milionów zł bo mi Brożek odszedł jestem w 3 sezonie,zastanawiam się nad Janczykiem warto?
|
Prosenik ( Chelsea)
Kakuta ( Chelsea)
Maazou ( CSKA Moskwa )
Fabbiani ( River Plate )
kluby z sezonu 2009/2010
Wszyscy wymiatają a przede wszystkim dwóch pierwszych
