Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3642
Stary 05.06.2010, 17:45
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Szukam napastnika bramkostrzelnego do Wisełki tak do 15 milionów zł bo mi Brożek odszedł jestem w 3 sezonie,zastanawiam się nad Janczykiem warto?
Prosenik ( Chelsea)
Kakuta ( Chelsea)
Maazou ( CSKA Moskwa )
Fabbiani ( River Plate )

kluby z sezonu 2009/2010

Wszyscy wymiatają a przede wszystkim dwóch pierwszych
Odpowiedz cytując