Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24317
Stary 05.06.2010, 16:49
Mishau napisał(a):Wyświetl post
Narazie Navas jedna w plecy, ale bez jego winy. Diaz w tym meczu gra na lewej pomocy?
Diaz gra na lewej obronie. Navas nie miał szans przy bramce, ale wybronił za to sytuację sam na sam z Hamsikiem.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując