Cytat:
|
Dlaczego w ogóle takie coś miało miejsce? Myślałem, że jak jest przetarg to na całą trybunę, z klatkami schodowymi, łazienkami, pomieszczeniami dla... itp. Przecież D miała być tańsza od E bo bez basenu i czegoś tam jeszcze.
|
Chodziło o brak pieniędzy na to, wnętrze miało być zrobione później (tj zaraz po skończeniu głównej konstrukcji, tylko dzisiaj widzimy jak to "później" wyszło). Już w trakcie budowy samej trybuny były afery o jakieś przerwanie budowy, ze względu na brak pieniędzy, kombinowano coś z kredytami.