Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10166
Stary 05.06.2010, 16:20
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli to prawda że D jest golusieńka w środku po ponad roku od jej 'ukończenia' to nie mam pytań.... Skandal!
Tak niestety jest. Ja to się zastanawiam kto zlecił przeterg na takie wykonanie "połowy" trybuny? Miasto takie dziadostwo odstawiło? Dlaczego w ogóle takie coś miało miejsce? Myślałem, że jak jest przetarg to na całą trybunę, z klatkami schodowymi, łazienkami, pomieszczeniami dla... itp. Przecież D miała być tańsza od E bo bez basenu i czegoś tam jeszcze.
Odpowiedz cytując