wonski_eNHa napisał(a):

|
Jeżeli to prawda że D jest golusieńka w środku po ponad roku od jej 'ukończenia' to nie mam pytań.... Skandal!
|
Tak niestety jest. Ja to się zastanawiam kto zlecił przeterg na takie wykonanie "połowy" trybuny? Miasto takie dziadostwo odstawiło? Dlaczego w ogóle takie coś miało miejsce? Myślałem, że jak jest przetarg to na całą trybunę, z klatkami schodowymi, łazienkami, pomieszczeniami dla... itp. Przecież D miała być tańsza od E bo bez basenu i czegoś tam jeszcze.