Wyświetl pojedynczy post
Emilio
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10160
Stary 05.06.2010, 15:58
No, jadą z krzesełkami w narożniku C/E co widać z tej kamerki: http://kamery.2012.org.pl/images/kra...ualny_1024.jpg
Odpowiedz cytując