Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Emilio
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
10160
05.06.2010, 15:58
No, jadą z krzesełkami w narożniku C/E co widać z tej kamerki:
http://kamery.2012.org.pl/images/kra...ualny_1024.jpg
Emilio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Emilio
Znajdź inne posty napisane przez Emilio