Cytat:
|
Jeżeli za 2 tyg. podpiszą umowę na wykończenie D i jeżeli w tym lub poprzednich przetargach jest ujęte IT (a chyba jest, jak pamiętam), to w przeciągu wakacji powinno się udać oddać w pełni wykończony stadion wraz z punktami gastronomicznymi jeśli tylko uda się dogadać firmy, które się tym zajmą.
|
Ja bym powiedział, że na wybudowanie i wykończeniówkę wnętrza północnej potrzeba przynajmniej z pół roku przy bardzo wysokim tempie prac (dla porównania budowa wnętrza trybuny południowej trwała rok).
zbymak, a wiesz może coś na temat gastronomii na stadionie? Są już jakieś działania w kierunku tego, aby kioski gastronomiczne były czynne podczas meczy, a nie jak dotychczas trzeba było korzystać z namiotów na zewnątrz?