|
Jeżeli za 2 tyg. podpiszą umowę na wykończenie D i jeżeli w tym lub poprzednich przetargach jest ujęte IT (a chyba jest, jak pamiętam), to w przeciągu wakacji powinno się udać oddać w pełni wykończony stadion wraz z punktami gastronomicznymi jeśli tylko uda się dogadać firmy, które się tym zajmą.
|