Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10155
Stary 05.06.2010, 14:48
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Jeśli tak to na jakich warunkach została ta umowa podpisana?
Prosze nie pytajcie o zrodlo bo z wiadomych wzgledow niemoge powiedzieć.Wisla sie dogadała z miastem i wynajmuje caly stadion za mniejsza oplate .Razem z firma Sportvive bedziemy zarzadzać stadionem.W najblizszym czasie bedzie robione wnetrze trybuny D.Umowa bedzie podpisana z miastem w przeciagu 2 tygodni.
Odpowiedz cytując