QBAS napisał(a):

|
Jeśli tak to na jakich warunkach została ta umowa podpisana?
|
Prosze nie pytajcie o zrodlo bo z wiadomych wzgledow niemoge powiedzieć.Wisla sie dogadała z miastem i wynajmuje caly stadion za mniejsza oplate .Razem z firma Sportvive bedziemy zarzadzać stadionem.W najblizszym czasie bedzie robione wnetrze trybuny D.Umowa bedzie podpisana z miastem w przeciagu 2 tygodni.