|
Ponoć zalało zakład tej firmy, która produkuje barierki i dlatego są malowane i spawane na stadionie.
A ten termin niby 15 lipiec... Nic nie mówię.
A co do otoczenia stadionu to tak, jak już kiedyś pisałem - najlepiej byłoby powiększyć park, tak by stadion znalazł się w środku, lub chociaż zlikwidować zasieki od strony Reymana.
|