Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10152
Stary 05.06.2010, 14:40
Ponoć zalało zakład tej firmy, która produkuje barierki i dlatego są malowane i spawane na stadionie.

A ten termin niby 15 lipiec... Nic nie mówię.

A co do otoczenia stadionu to tak, jak już kiedyś pisałem - najlepiej byłoby powiększyć park, tak by stadion znalazł się w środku, lub chociaż zlikwidować zasieki od strony Reymana.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując