Simao1 napisał(a):

to raz.. a dwa mi osobiscie wydaje sie dziwne malowanie barierek na trybunie.. coz z tego ze podloze jakis karton pod to.. jak i tak moze farba splynac po tym betonie i beda widoczne plamy.. nie rozumiem czemu oni tego wczesniej nie pomaluja a potem dokreca.. albo jak juz chca na miejscu to moze gdzies za trybuna czy na murawie..bo watpie w to zeby na ten beton cos nakladali i tym samym oczyszczali pozostalosci po markerach czy farbach
co do tej umowy.. jesli rzeczywiscie caly stadion chca to z jednej strony dobre rozwiazanie, z drugiej zas bardzo ryzykowne.. bo czy bedziemy w stanie uniesc tak ogromne koszty (nie wiadomo jak z wplywami) i rownie dobrze mozemy wyjsc na minus.. przeciez sam wynajem za rok to kilkanascie mln zl (takiej sumy chyba nawet w Poznaniu placic nie beda)