Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Dario Silva
Member
Od: 07.2007
Skąd: ...XXVII LO
Offline
#
16525
05.06.2010, 13:17
Chcę aby klikając na jakiś wyraz ukazałby mi się wstawiony przeze mnie obrazek i nie wiem jak to zrobić.Pomoże ktoś?
GdYbYm MóGł CoFnĄć CzAs i PoMyŚlEć NaD WyBoReM...
NaWeT DrUgI RaZ WyBrAłByM Tą SaMą DrOgE
Dario Silva
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dario Silva
Znajdź inne posty napisane przez Dario Silva