Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1249
Stary 05.06.2010, 11:55
nie instaluj patcha 1.1 z polskiej wersji. graj na 1.0. sam mam ta gre, z kolekcji klasyki i miałem ten sam problem, każdy go ma. Bo polacy spiepszyli polonizacje.

Albo najpierw sprawdź czy ci po angielsku działa.
Odpowiedz cytując