Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
24303
05.06.2010, 11:34
brylant17
napisał(a):
Jakieś jaja z tym Navas'em mam nadzieję,że fifa szybko wyda decyzję bo zostajemy z Kurto i Jarosińskim
ale mam nadzieję, że pozytywnie i szybko zapadnie decyzja podobnie przecież było z Marcelo
.
Żadne jaja, wystarczy podpisac kontrakt od października
i negocjować wcześniejszy transfer za rozsądne pieniądze
żadna Fifa tu nie ma nic do rzeczy
najprawdopodobniej to jest kolejna fantazja podrzędnego dziennikarzyny
bridgeburner
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bridgeburner
Znajdź inne posty napisane przez bridgeburner