Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek
Senior Member
Od: 03.2005
Offline
#
10141
05.06.2010, 11:33
Gdzie znajde w dużej rozdzielczości oficjalne wizualizacje najaktualniejsze stadionu?
sorry za offtopa
Piotrek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotrek
Odwiedź stronę domową użytkownika Piotrek!
Znajdź inne posty napisane przez Piotrek