Baala napisał(a):

|
Mnie to nie przekonuje. Glik, Król i ten trzeci też byli w rezerwach Realu i co, tam przypadkowych osób nie biorą? Na mnie on wrażenia nie robi. Jedyne bramki jakie strzela to w niższych ligach. Nie twierdze że jest słaby twierdze ze szanse że będzie u nas grał cokolwiek to 50%. Także jego transfer to wielka niewiadoma.
|
Glik grał zdaje się w 3 drużynie Realu, Król już w drugiej...(grzał ławę) ale nie byli na tyle dobrzy i perspektywiczni żeby podpisać z nimi zawodowe kontrakty... Glik gra w kadrze Polski... Król w Chicago Fire...
a ten Soriano regularnie był powoływany do drużyn under... Hiszpanii, gdzie strzelał bramki... w 2 drużynie Barcelony jest czołową postacią... zagrał nawet kilka min w pierwszej druzynie Barcy. Mnie to przekonuje!!
oczywiście patrząc tylko na jego statystyki i historię grania...