|
Jak na razie nazwiska graczy łączonych z Wisła nie powalają na kolana. Przyzwoicie wygląda jedynie bramkarz z Kostaryki ale czy do nas trafi tego nie wie nikt - zwłaszcza, że w Niemczech będziemy testować przynajmniej dwóch bramkarzy z Serbii i prawdopodobnie Chorwacji - z tym że jeden jest wolnym zawodnikiem a drugi reprezentuje klub z dołu tabeli. Co by nie mówić transferów nie ma i prawdopodobnie nie będzie aż do zgrupowania w Niemczech co już wcześniej sygnalizowałem - ten sezon musimy przeznaczyć na odbudowę zespołu, jego gruntowną przebudowę nie licząc na dobry wynik w pucharach bo przy obecnym stanie kadry ten po prostu jest niemożliwy do zrealizowania (realnie)....
Bardziej zaawansowane rozmowy prowadzone są z osobami mogącymi wzmocnić nasz sztab sportowy w strukturach klubu zarówno dotyczy to scoutów jak i profesjonalnych menadżerów z zachodu...
|