Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24297
Stary 05.06.2010, 10:43
Mnie to nie przekonuje. Glik, Król i ten trzeci też byli w rezerwach Realu i co, tam przypadkowych osób nie biorą? Na mnie on wrażenia nie robi. Jedyne bramki jakie strzela to w niższych ligach. Nie twierdze że jest słaby twierdze ze szanse że będzie u nas grał cokolwiek to 50%. Także jego transfer to wielka niewiadoma.
Odpowiedz cytując