|
proszę Was.... na prawde wierzycie w termin na 15 lipiec ?
Śmieszni jesteście... realnie może miesiąc później uda się jakoś to wszystko podomykać... jako tako ale podomykać i zagrać mecz...Chociażby stadion był gotowy gołym okiem tzn krzesełka, drogi dojscia, boisko, oświetlenie itd to i tak tydzień musi być na dokończenie różnych bzdetów pierdetów...
|