Wyświetl pojedynczy post
MarciN90
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10138
Stary 05.06.2010, 10:11
w 1 tydzien tylko 2 tysiace krzeselek? to co oni beda to 2 miesiace montowac? Nie wierze w to co pisze oficjalna, na potwierdzenie slowa ze nie wywozona jest ziemia poki nie beda ciezarowki sie zakopywaly a i wczoraj i dzisiaj zasuwają az milo i niedlugo polowa ziemi bedzie wywieziona. Bardziej niepokoi mnie to co widze czyli miesiac do meczu a z wykonczeniem trybuny jakas masakra zwlaszcza jak sie patrzy na ulice Reymana nawet schodkow nie ma do wejscia...
Odpowiedz cytując