bikowy napisał(a):

Według mnie nie powinno to stanowić ogromnego problemu, będziemy musieli go po prostu wykupić, jego obecny klub na pewno nie zażąda dużych pieniędzy, bo zagra u nich kilka meczy i będzie wolnym zawodnikiem, to ostatnia szansa dla nich do zrobienia jakichkolwiek pieniędzy na navasie