Wyświetl pojedynczy post
mic1992
Member
 
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24293
Stary 05.06.2010, 09:37
bikowy napisał(a):Wyświetl post
Do jasnej cholery...My to po prostu jesteśmy w czepku urodzeni.
Jak już kogoś chcemy łykać,to zaraz jakieś kłody pod nogi.Jak to się mówi...jak nie urok,to sraczka.

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...kach_FIFA.html

Według mnie nie powinno to stanowić ogromnego problemu, będziemy musieli go po prostu wykupić, jego obecny klub na pewno nie zażąda dużych pieniędzy, bo zagra u nich kilka meczy i będzie wolnym zawodnikiem, to ostatnia szansa dla nich do zrobienia jakichkolwiek pieniędzy na navasie
Odpowiedz cytując