Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
bikowy
Banita
Od: 11.2009
Offline
#
24291
05.06.2010, 09:01
Do jasnej cholery...My to po prostu jesteśmy w czepku urodzeni.
Jak już kogoś chcemy łykać,to zaraz jakieś kłody pod nogi.Jak to się mówi...jak nie urok,to sraczka.
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...kach_FIFA.html
bikowy
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez bikowy