|
Z pilkarzami w rezerwach jest ten problem, ze jesli graja dobrze/solidnie w rezerwach to i tak bez jakiegos blysku geniuszu, bardzo ciezko jest im sie przebic do pierwszej druzyny. Mysle, ze lepiej szukac pilkarzy, ktorzy regularnie graja na solidnym poziomie w rezerwach niz siedza na lawkach i notuja wystepy po 5-10 min. Przez co ich umiejetnosci pochodza glownie z treningu, bo nic przeciez nie zastapi gry w meczu, nawet jesli to mecze w rezerwach...
|