O "Braciach" również słyszałem wiele dobrego, też postaram się wybrać na to do kina.
Kilka ciekawych premier przed nami. Zerknijcie na trailery:
1) Salt (pojawia się polski wątek - Daniel Olbrychski)
http://www.youtube.com/watch?v=QZ40WlshNwU
2) Coś bardziej piłkarskiego:
http://www.youtube.com/watch?v=_fg1sab3eVE