Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 05.06.2010, 08:52
O "Braciach" również słyszałem wiele dobrego, też postaram się wybrać na to do kina.
Kilka ciekawych premier przed nami. Zerknijcie na trailery:

1) Salt (pojawia się polski wątek - Daniel Olbrychski)
http://www.youtube.com/watch?v=QZ40WlshNwU

2) Coś bardziej piłkarskiego:
http://www.youtube.com/watch?v=_fg1sab3eVE
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując