Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24288
Stary 05.06.2010, 08:42
Ludzie, nie żartujcie z tym Soriano.
Nie przeczę, że on byłby dla nas wzmocnieniem, aczkolwiek, jaką on może mieć motywację grając w polskiej lidze?
Zapewne zostanie w Barcelonie, albo zostanie wypożyczony gdzieś do jakiegoś klubu w Hiszpanii.
Odpowiedz cytując