Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
bystrykuk
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
24287
05.06.2010, 07:09
a co do cissokho i soriano to ze graja w rezerwal to nie znaczy ze nie wzmocnia druzyny. Pewnie pol skladu wisly by sie nawet nie miescila w rezerwy tamtych druzyn. Wiec nie ma co sie nastawiac negatywnie.
bystrykuk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bystrykuk
Znajdź inne posty napisane przez bystrykuk