Wyświetl pojedynczy post
bystrykuk
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24287
Stary 05.06.2010, 07:09
a co do cissokho i soriano to ze graja w rezerwal to nie znaczy ze nie wzmocnia druzyny. Pewnie pol skladu wisly by sie nawet nie miescila w rezerwy tamtych druzyn. Wiec nie ma co sie nastawiac negatywnie.
Odpowiedz cytując