<Crasch> napisał(a):

To według ciebie ile musi strzelić goli aby zostać zauważonym? 150? ha?
Napastnik sam nie strzela goli, musi dostac podanie, i miec jakąś sytuacje. Prawda że te boiska wyglądają jak u nas w B-klasie, ale jeśli koleś strzela ponad 20 goli w sezonie to warto mu się przyjżeć. Ktoś go oglądał i ma lepszy obraz tego co potrafi niż każdy inny na tym forum.
Zaczyna się wybrzydzanie, nie dość że jak jest jakiś transfer w tym klubie to jakieś święto to jeszcze niezadowolenie czym popadnie. Messiego nie sprowadzą to wam powiem, chociaz niski jest i nie poradzi sobie w powietrzu : )
|
Są ku temu powody, nazywają się: Dawidowski, Beto, Dudu, Hristov. Tak mało trzeba nam i dużo tak żeby szczęśliwym być, drugiemu szczęście dać...