Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
raciborzanin
Member
Od: 10.2007
Offline
#
5312
04.06.2010, 22:55
Anonimowy informatorze, masz jeszcze jakieś newsy czy info, które możesz nam zdradzić?
Alez ta Wisła ma anonimowych pracowników - magów, czarowników - głównie rzetelnych i wiarygodnych informatorów.
raciborzanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raciborzanin
Znajdź inne posty napisane przez raciborzanin