Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16512
Stary 04.06.2010, 22:53
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie odnośnie tych miłych reklam co wyskakują na tej stronie po każdym wejściu. Da się coś z tym zrobić? bo przy otwieraniu kilku kart to mi reklamami caly monitor zasyfia

Ja rozumiem że twórcy strony chcą zarabiać ale od pewnego czasu to gruubo przesadzaja!!
AdMuncher i po kłopocie
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując