maci0s napisał(a):

|
Z tego co wiem to ostateczne rozmowy mają być po meczu w kadrze
|
Z tego co wiesz, ehh lubię takie wypowiedzi.
Owszem masz racje, że po meczu mają być ostateczne rozmowy, ale dotyczące przylotu do Polski itp. Warunki kontaktu już zostały ustalone.
Pozdrawiam