Wyświetl pojedynczy post
informator999
Banita
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5309
Stary 04.06.2010, 22:47
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiem to ostateczne rozmowy mają być po meczu w kadrze
Z tego co wiesz, ehh lubię takie wypowiedzi.

Owszem masz racje, że po meczu mają być ostateczne rozmowy, ale dotyczące przylotu do Polski itp. Warunki kontaktu już zostały ustalone.

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując