Wasiu napisał(a):

|
Wiekszosc zrodel podaje, ze Boskovic urodzil sie 1 stycznia 1982. Sa i takie (i to czarnogorskie), ktore za rok urodzenia podaja 01.01.81. To tyle jesli chodzi o wiek. Ostatni sezon mial dobry. A wlasciwie ciagle ma bo w Czarnogorze jeszcze graja, zostala ostatnia kolejka, Boskovic ma chyba 24 bramki, a moze nawet 27, bo nie wiem czy hat-trick z ostatniego spotkania juz zostal do klasyfikacji wliczony. Natomiast, jest to jego pierwszy udany sezon. W wieku 28,5 albo 29,5 roku. Wczesniej tulal sie po klubach i nie mogl zagrzac sobie miejsca. Jezeli by mial przyjsc, chociaz sie sadze zeby to byla dobra opcja, to po porzadnych testach sportowych. Juz dosc mamy napastnikow sciaganych na podstawie youtube czy zapewnien menadzerow.
|
Popieram, takimi eksperymentami to można szukać uzupełnień kadry, a nie wzmocnień. Chłop odbił się od dosyć przeciętnej Vojvodiny Nowy Sad- nie nastrzelał tam zbyt wielu bramek. Nastrzelanie nawet 40 bramek w półamatorskiej lidze czarnogórsiej nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem jakości, tym bardziej zdobycie 4 bramek w spotkaniu wygranym 11-0. Wartościowy napastnik to taki, który strzela regularnie po 1,2 bramki na mecz, taki który potrafi strzelić w ważnym dla drużyny momencie, w spotkaniu z klasowym rywalem, a nie taki, który goli ogórki. Jeżeli te wszystkie Soriany, Cissokhi i Boskovice naprawdę są w orbicie naszych zainteresowań i to nie na zasadzie testów, to uważam, że raczej mamy powody do zmartwień, a nie do radości. Znowu utopimy kasę w kopaczy jednorazowego użytku.