brasilia79 napisał(a):

|
mowicie ze wiekszosc goli Boskovicia była banalna ale zauważcie że nasi świetni napastnicy nawet w lepszych sytuacjach nie strzelali goli
|
Zgadzam się. Ile setek Boguś czy Brożek zmarnowali? Bosković potrafi wykonywać karne (drugi Cleber ^^) ale i przelobować, podciąć piłkę. Wydaje mi się że umie posługiwać się głową

Z drugiej strony to nie pokazał niczego spektakularnego. Ale nie tego od napastników się wymaga, prawda?