Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24274
Stary 04.06.2010, 22:23
brasilia79 napisał(a):Wyświetl post
mowicie ze wiekszosc goli Boskovicia była banalna ale zauważcie że nasi świetni napastnicy nawet w lepszych sytuacjach nie strzelali goli
Zgadzam się. Ile setek Boguś czy Brożek zmarnowali? Bosković potrafi wykonywać karne (drugi Cleber ^^) ale i przelobować, podciąć piłkę. Wydaje mi się że umie posługiwać się głową Z drugiej strony to nie pokazał niczego spektakularnego. Ale nie tego od napastników się wymaga, prawda?
Odpowiedz cytując