WalkerLukeTS napisał(a):

Patrząc na gole Boskovicia w tym filmiku dochodzę do wniosku, że większość z nich była banalna. Pusta brameczka, dostawiona noga i siedzi. Tylko kilka nawet fajnych. I jest jeszcze taki ból, że tam stadony to przypominają boiska treningowe i ciekawe czy by się nie spalił przy gorącej atmosferze przy R22
|
Trafiłeś w sedno. Bramki strzelone w bardzo łatwych sytuacjach, no ale... Pozostaje ale, bo chłopak potrafi znaleźć się nie wiadomo skąd w dobrej sytuacji. Wydaje mi się, że to jednak zasługa obrońców całej tej ligi. Z kolei kolejne ale, że przy grze z Buducnostem Podgorica nie zaginął na boisku. No nic, pożyjemy zobaczymy.