cinekw napisał(a):

@maci0s
Dokładnie to ma 28 ;] Czyli uważasz ze to piłkarz młody i perspektywiczny? Jak tam chcesz. Bardzo się ciesze ze Wisła wykazuje aktywność na rynku, i jeśli za tego Czarnogórca nie tzreba płacić jakiejś dużej kasy to można spróbować go sprawdzić ale po obejrzeniu tego filmiku stwierdziłem, że to ogórek Ale to tylko moje zdanie.
|
Wiek jest sprawą drugorzędną. Jak gość gwarantuje te 15 bramek w sezonie to może być i 40 latek. Inną kwestią jest to że ten Czarnogórzec chyba tylu bramek nie gwarantuje
