Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24267
Stary 04.06.2010, 22:13
cinekw napisał(a):Wyświetl post
@maci0s

Dokładnie to ma 28 ;] Czyli uważasz ze to piłkarz młody i perspektywiczny? Jak tam chcesz. Bardzo się ciesze ze Wisła wykazuje aktywność na rynku, i jeśli za tego Czarnogórca nie tzreba płacić jakiejś dużej kasy to można spróbować go sprawdzić ale po obejrzeniu tego filmiku stwierdziłem, że to ogórek Ale to tylko moje zdanie.
Wiek jest sprawą drugorzędną. Jak gość gwarantuje te 15 bramek w sezonie to może być i 40 latek. Inną kwestią jest to że ten Czarnogórzec chyba tylu bramek nie gwarantuje
Odpowiedz cytując