Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
luks96
Banita
Od: 06.2010
Offline
#
24266
04.06.2010, 22:13
Gdyby ten Soriano przeszedł to nie trzeba nam Boskovica.A on nie jest perspektywiczny.Oprócz Navasa,Sadloka,Soriano,Cissokho(jeśli to prawy obrońca)potrzeba nam tego szybkiego skrzydłowego takiego Sławka Peszke.Co o tym sądzicie
luks96
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez luks96