K4millo napisał(a):

Kompilacja Boskovica z Czarnogóry
http://www.youtube.com/watch?v=KX3H_YqQ89I
Wiem, że zawodnika nie powinno się oceniać po obejrzeniu jego kompilacji, jednak jestem ciekawy jakie będą wasze odczucia po jej obejrzeniu.
Tak na marginesie to niezłe wyniki padają w lidze czrnogórskiej, w ostatniej kolejce sezonu klub Boskovica wygrał 11-0 a on strzelił 4 bramki.
|
Z Tego Filmiku wiadomo tylko tyle , że Boskovic jest dobrym wykonawcą "Jedenastek"