Wyświetl pojedynczy post
luks96
Banita
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24262
Stary 04.06.2010, 22:03
Ja myślę,że Navas,Sadlok(podobno ma przejść),Soriano myślę,że też bo jednak być liderem Fc Barcelony B to nie znowu nic tylko chodzi o tą motywacje.
Odpowiedz cytując