Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
luks96
Banita
Od: 06.2010
Offline
#
24262
04.06.2010, 22:03
Ja myślę,że Navas,Sadlok(podobno ma przejść),Soriano myślę,że też bo jednak być liderem Fc Barcelony B to nie znowu nic tylko chodzi o tą motywacje.
luks96
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez luks96