siuśmajtek napisał(a):

|
Lewandowski ma ciśnienie, ale za rok będzie mógł wypowiedzieć umowę na prawie Webstera i Rutkowski zobaczy dużo mniej niż 'ponad 3 mln euro'
|
podobno nie będzie mógł wypowiedzieć umowy za pomocą tego prawa bo musi być kontrakt minimum 4.5 letni a Lewandowski ma tylko 4 letni kontrakt. Była jakiś czas temu rozmowa na ten temat w dziale Ekstraklasa.