Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#728
Stary 04.06.2010, 22:02
siuśmajtek napisał(a):Wyświetl post
Lewandowski ma ciśnienie, ale za rok będzie mógł wypowiedzieć umowę na prawie Webstera i Rutkowski zobaczy dużo mniej niż 'ponad 3 mln euro'
podobno nie będzie mógł wypowiedzieć umowy za pomocą tego prawa bo musi być kontrakt minimum 4.5 letni a Lewandowski ma tylko 4 letni kontrakt. Była jakiś czas temu rozmowa na ten temat w dziale Ekstraklasa.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując