Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
Od: 06.2010
Offline
#
24257
04.06.2010, 21:57
K4millo
:Z kompilacji też mozna coś wyłapać, chociazby po sposobie poruszania się, dzięki za filmik....
....patrząc na gole, szału nie ma....ale...
WalkerLukeTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WalkerLukeTS
Znajdź inne posty napisane przez WalkerLukeTS